Zespół



Dyrekcja Instytutu

  • dr hab. inż. arch. Bolesław Stelmach, prof. PŁ

    Dyrektor Instytutu

    sekretariat@niaiu.pl +48 22 522 65 30
  • dr inż. arch. Tomasz Sławiński

    Zastępca Dyrektora

    t.slawinski@niaiu.pl +48 22 522 65 35
  • arch. Ewa Rombalska

    Pełnomocniczka ds. koordynacji projektów

    e.rombalska@niaiu.pl +48 22 522 65 30

Dział Edukacji

Dział Finansowo-Kadrowy

  • Agnieszka Kala-Ciemniecka

    Główna Księgowa

    a.kala@niaiu.pl +48 22 522 65 31
  • Magdalena Karpisz

    Specjalistka ds. księgowo-kadrowych

    m.karpisz@niaiu.pl +48 22 522 65 31
  • Edyta Ochocka

    Główna Specjalistka ds. księgowo-kadrowych

    e.ochocka@niaiu.pl +48 22 522 65 31

Dział Komunikacji i Promocji

  • Dominik Witaszczyk

    Kierownik Działu

    d.witaszczyk@niaiu.pl +48 515 321 558
  • Joanna Krupa

    Specjalistka ds. komunikacji i promocji

    j.krupa@niaiu.pl +48 22 522 65 33
  • Katarzyna Nestorowicz

    Główna Specjalistka ds. projektowania graficznego i promocji

    k.nestorowicz@niaiu.pl +48 22 522 65 33
  • Magda Pyrgies (urlop)

    Główna Specjalistka ds. projektowania graficznego i promocji

    m.pyrgies@niaiu.pl +48 22 522 65 33

Dział Naukowy

Dział Organizacyjno-Prawny

Dział Projektów Zewnętrznych i Wystaw

  • Kacper Kępiński

    Kierownik Działu

    k.kepinski@niaiu.pl +48 22 522 65 37
  • Dominika Dragan-Alcantara

    Specjalistka ds. projektów zewnętrznych i wystaw

    d.dragan@niaiu.pl +48 22 522 65 37
  • Zuzanna Mielczarek

    Główna Specjalistka ds. projektów zewnętrznych i wystaw

    z.mielczarek@niaiu.pl +48 22 522 65 37
  • Weronika Sołtysiak

    Specjalistka ds. projektów zewnętrznych i wystaw

    w.soltysiak@niaiu.pl +48 22 522 65 37

Sekretariat

  • Hanna Kapustyńska

    Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

    sekretariat@niaiu.pl +48 22 522 65 30

Dział Wydawnictw

Rada Programowa Instytutu

  • Waldemar Baraniewski
  • Jerzy Bogusławski
  • Nina Juzwa
  • Natalia Paszkowska
  • Jacek Purchla
  • Andrzej Szczerski
  • Piotr Walkowiak